Саакашвілі повідомив про рішення Зеленського позбавити країну  напливу відомств, які розслідують економічні злочини

В Україні правоохоронні підрозділи, що працюють над розслідуванням економічних злочинів, хочуть об’єднати в одне відомство. Про це рішення президента Володимира Зеленського заявив під час брифінгу голова Офісу простих рішень і реформ Міхеїл Саакашвілі.

«Головним ворогом економічного прогресу України є правоохоронна система — СБУ, податкова міліція, ті підрозділи, які раніше працювали в Генеральній прокуратурі», — повідомив журналістам 30 червня Саакашвілі. Він зазначив, що президент хоче, щоб в Україні в цьому напрямку працював «маленький орган фінансових розслідувань».

Саакашвілі повідомив, що сьогодні в Україні підлягають розслідуванню 2,5 мільйона проваджень, які мають ознаки податкових злочинів. Кількість справ зводить Україну на вершину світового антирейтингу з терору бізнесу. Голова Офісу простих рішень зазначив, що бізнес повинен отримати можливість працювати «без цього постійного податкового терору».

Раніше повідомлялося, що президент дав доручення до наступного засідання Нацради реформ «підготувати фундаментальну концепцію революційної судової реформи». Про це заявив голова виконкому Нацради Міхеїл Саакашвілі на брифінгу 30 червня.

Крім того, на цьому ж брифінгу Саакашвілі заявив, що в рамках реформи митниці в Україні розглянуть питання про спрощення реєстрації вантажів. Крім того, митну декларацію буде заповнювати людина, що супроводжує вантаж, а не митний клерк.