Саакашвілі назвав головного ворога економічного прогресу України

[{«ad_code»:»»,»ad_pic»:»assets/images/8-48452299.jpg»,»date»:»»,»active»:»»,»thumb»:»»,»ad_link»:»https://ukrrain.com/novini/ukraina-news.html»}]

Правоохоронна система є головним ворогом економічного прогресу України. Таку думку висловив глава виконкому Нацради реформ Михайло Саакашвілі.

Крім того, Михайло Саакашвілі заявив, що в країні відкрито 2,5 млн податкових проваджень, що робить її світовим рекордсменом терору бізнесу.

Як пише «Інтерфакс-Україна», український президент Володимир Зеленський в рамках заходів з підтримки економіки прийняв рішення про заміну всіх правоохоронних підрозділів, які займаються економічними злочинами, єдиним органом фінансових розслідувань.

Раніше Саакашвілі відзначав важливість дерегуляції економіки для підтримки середнього і малого бізнесу і говорив, що у разі призначення на пост віце-прем’єра України, сконцентрується на переговорах з Міжнародним валютним фондом.

Експрезидент Грузії казав, що отримав пропозицію від президента зайняти місце віцепрем’єра з реформ і для нього це велика честь, але згодом очолив Національну раду реформ.

[{«ad_code»:»»,»ad_pic»:»assets/uploads/2/273/1196/images/8-7f2b7.jpg»,»date»:»»,»active»:»»,»thumb»:»»,»ad_link»:»https://ukrrain.com/novini/ukraina-news.html»}]