РосЗМІ повідомляють про таємні перемовини Порошенка та Путіна щодо Донбасу

logo


Президент України Петро Порошенко та глава РФ Володимир Путін продовжують спілкуватися телефоном.

У цьому переконує «Коммерсантъ», посилаючись на поінформовані джерела у Києві та Москві.

Наголошують, що остання така телефонна розмова між гарантами сусідніх країн відбулася 20 квітня та тривала протягом 20 хвилин.

ЗМІ зазначає, що ініціатором бесіди був Порошенко.

«Розмова проходила у шанобливому коректному ключі, а очільники держав періодично переходили на жартівливо-іронічний тон. Президенти змушені були жартувати, щоб не посваритися та не наробити різких заяв щодо свого опонента», –повідомило джерело видання у Москві.

Також стало відомо, що до жодних конкретних домовленостей політикам дійти не вдалося. Джерело переконує, що єдині питання, з якими співрозмовникам вдалося просунутися, стосувалися «деяких гуманітарних аспектів».

Під час розмови йшлося про обмін полоненими, про постачання на Донбас продуктів харчування, води та електроенергії, а також про виплату українських пенсій жителям невизнаних республік. Разом з тим, Порошенко попередив Путіна: якщо «ДНР» і «ЛНР» не сплатять борги за електроенергію, постачання з української території припиниться. Так в результаті і сталося», – прокоментувало розмову президентів джерело ресурсу в Києві.

Читайте также: