Російський політолог розповів, для чого Меркель їздила до Путіна

logo


Російський політолог розповів, для чого Меркель їздила до Путіна Після зустрічі з президентом Росії Володимиром Путіним канцлер Німеччини Ангела Меркель заявила, що не вважає за доцільне укладати нову мирну угоду з Донбасу. У свою чергу російський президент висловив думку, що при нинішній українській владі мінський формат не може працювати. Як передає replyua.net, в інтерв’ю InfoResist російський історик Андрій Піонтковський заявив, що глава Кремля може на все, що завгодно натякати, але передумов для радикальної зміни влади до найближчих виборів в Україні немає. На думку експерта, російському керівнику доводиться визнавати провал плану по розвалу України зсередини.

«Путін якимось чином визнає, і не тільки самому собі, не тільки за словами і по діях, що трирічна спроба заштовхнути «лугандонію», як ракову пухлину, в тіло України і розкладати її зсередини, провалюється. Він йде по шляху збільшення суб’єктності цієї території, йому довелося відбиватися від маси питань німецьких кореспондентів по рублевої зони і перепідпорядкування підприємств. Це те, що я назвав третім походом Путіна в Україну після провалу «Новоросії», після кривавої спроби руйнування української держави », — сказав Піонтковський.

Історик зазначив критичний настрій російських коментарів по відношенню до Меркель після проведення переговорів. «Досить різко проходила прес-конференція, коментарі російських журналістів по телебаченню були дуже критичним стосовно Меркель.», — вважає Піонтковський.

Ошибка в тексте? Выделите ее мышкой! И нажмите: Ctrl + Enter