Роботодавці області заборгували своїм працівникам 7,6 мільйонів гривень

logo


На Житомирщині роботодавці заборгували заробітну плату своїм працівникам на загальну суму у понад 7,5 млн грн. Про це повідомили у головному управлінні статистики обалсті.

«Сума заборгованості із виплати заробітної плати на 1 травня становила 7,6 млн грн, що на 42,7% більше, ніж на початок року. На економічно активні підприємства області припало 26,6% загального обсягу заборгованості, або 2 млн грн, ще 56,8%, або 4,3 млн грн – на суб’єкти господарювання, щодо яких реалізовуються процедури відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом. Решту коштів не виплатили своїм працівникам підприємства, які призупинили діяльність у попередніх роках», – йдеться у повідомленні.

До слова, у квітні середня заробітна плата штатних працівників підприємств, установ та організацій Житомирщини (із кількістю найманих працівників 10 і більше осіб) становила 6 тис. 899 грн. У промисловості області оплата праці складала 7 тис. 481 грн, сільському господарстві – 6 тис. 944 грн, будівництві – 5 тис. 998 грн.

Нагадаємо, торік на роботі загинули 7 жителів області. А 109 отримали травми. Роботодавці області заборгували своїм працівникам 5,5 мільйонів гривень зарплати.