Робочі місця та інтеграція у нові громади: Канада і Швеція виділили $ 2 млн для відновлення Донбасу

logo


Йдеться про підтримку економічної активності п’яти регіонів, де проживає найбільша кількість внутрішньо переміщених осіб.

Уряди Канади та Швеції виділили $ 2 млн на відновлення Донбасу.

Про це повідомляє сайт Міністерства з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб.

«В рамках цільового фонду багатьох партнерів виділено перші $ 2 мільйони на відновлення і розбудову миру на Донбасі. Кошти надані урядами Канади та Швеції та адмініструватимуться Світовим Банком відповідно до пріоритетів, визначених державною цільовою програмою «Відновлення та розбудова миру в Східних регіонах України», — йдеться у повідомленні.

ВідеоЗакон про реінтеграцію Донбасу передали на підпис президенту

Голова Верховної Ради Андрій Парубій підписав закон, ухвалений 18 січня. Тоді Петро Порошенко наголошував, що негайно підпише його, щойно отримає його від парламентаріїв.

Закон про реінтеграцію Донбасу передали на підпис президенту

Кошти міжнародної донорської спільноти спрямуються на забезпечення захисту прав громадян, які постраждали від конфлікту, на житло, соціальну допомогу, медичні, освітні та комунальні послуги, створення робочих місць, допомоги з інтеграцією у нові громади, а також підтримки економічної активності 5 регіонів, де проживає найбільша кількість внутрішньо переміщених осіб.

Як повідомлялося, 20 лютого президент України Петро Порошенко підписав закон «Про особливості державної політики щодо забезпечення державного суверенітету України на тимчасово окупованих територіях в Донецькій і Луганській областях».

Верховна Рада ухвалила документ 18 січня 2018 року. Закон визначає, що тимчасова окупація РФ територій України, незалежно від її тривалості, є незаконною і не створює для РФ жодних територіальних прав.

Читайте також: Росія побачила в законі про реінтеграцію Донбасу «силове вирішення конфлікту»

Згідно із законом, тимчасово окупованими територіями в Донецькій і Луганській областях визнаються частині території України, в межах яких збройні формування і окупаційна адміністрація РФ встановили і здійснюють загальний контроль: сухопутної території і її внутрішніх вод в межах окремих районів, міст, селищ і сіл Донецької і Луганської областей, внутрішніх морських вод, що прилягають до цієї території, надр під територіями і повітряного простору над цими територіями.

Читайте также: