Рейтинг найкомфортніших банків в Україні за версією Forbes

Найкомфортнішим банком для фізосіб із 73 установ, що діють у країні, став ПриватБанк. Він набрав 74 бали зі 100 можливих за трьома критеріями: розмір ставок і комісій, зручність, надійність.

Рейтинг склав Український журнал Forbes.

Друге місце в списку з 65 балами посів державний Ощадбанк.

Трійку лідерів замикає фінустанова з приватним капіталом – банк ПУМБ (60 балів), який входить до корпорації СКМ Рината Ахматова.

Також до топ-15 увійшли такі банки:

Креді Агріколь Банк;ОТП Банк;Райффайзен Банк;Універсал Банк;Альфа-Банк;А-Банк;Укрсиббанк;Таскомбанк;Кредобанк;Укргазбанк (Державний);ПроКредит Банк;Банк Кредит Дніпро.

Аналітики відзначають, що на сьогодні можливість відкрити рахунок і здійснити операції онлайн набагато важливіше від необхідності фізичного відвідування банку. Тому в Україні щодня закривається в середньому по два відділення.

Таким чином, зручні фінустанови випереджають ті, які пропонують виключно привабливі процентні ставки.

Рейтинг складали з урахуванням аналізу розміру ставок за депозитами, іпотеками, комісій за зняття готівки в банкоматах, переказу коштів та обсягів кредитування.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Чим домашні тварини можуть заразити дитину Шкідливі речовини в вакцинах: наскільки вони небезпечні для дітей? Шторм на Філліпінах забрав життя 6 людей Над Швецією з’явилось унікальне сонячне гало В Україну прийде рання, але холодна весна