Рада у другому читанні розгляне законопроект про бізнес-омбудсмена

logo


Рада у другому читанні розгляне законопроект про бізнес-омбудсмена

Верховна Рада розгляне у другому читанні проект Закону № 5045 про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо захисту житлових прав дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа. Про це йдеться у порядку денному парламенту на 8 лютого.

Окрім того, народні депутати у другому читанні мають опрацювати проект Закону щодо надання притулку бездомним особам (№ 3833), а у першому повторному читанні

Проект Закону про внесення зміни до статті 12 Закону України «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей» (№ 5027).            

Серед іншого у порядку денному у другому читанні законопроект № 4088 про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо встановлення кримінальної відповідальності за сприяння вчиненню самогубства і законопроект № 1174 про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо встановлення відповідальності за злочини проти військовослужбовців Державної прикордонної служби, Збройних Сил, Національної гвардії, Служби безпеки, Служби зовнішньої розвідки, Управління державної охорони України

Парламентарі розглянуть у другому читанні проект Закону про Установу бізнес-омбудсмена (№ 4591) і у першому – проект Закону про внесення змін до Закону України «Про Національну поліцію» щодо ідентифікації поліцейських (№ 5700).

Також депутати розглянуть проект Постанови про проведення 23 травня парламентських слухань на тему «Проблеми формування прожиткового мінімуму в Україні».