Путін заявив, що Україна втратила шанс реалізувати «Мінськ»

logo


1212 переглядів

Нинішня влада в Україні втратила шанс реалізувати «мінські угоди».

Про це, як повідомляє РІА Новости, 2 травня заявив президент РФ Володимир Путін за підсумком переговорів з канцлером ФРН Ангелою Меркель. 

«Переконаний, що сьогоднішня київська влада втратила шанс реалізувати «мінські домовленості» тоді, коли у них були такі внутрішньополітичні можливості. Сьогодні … можливості у верхнього політичного ешелону влади стали, м’яко кажучи, набагато скромніше в зв’язку з цілою низкою обставин, в тому числі через економічну, внутрішньополітичну ситуацію», —  заявив він.

Путін додав, що «попри це потрібно продовжувати зусилля саме в «нормандському форматі», в рамках діючих угод». 

«Ми перебуваємо у постійному контакті з іншими учасниками нормандського формату. Остання телефонна розмова в цьому форматі відбулася 17 квітня. Нормандська четвірка має й далі активно займатися врегулюванням української кризи. Робота у цьому форматі буде продовжена і після президентських виборів у Франції», — заявив Путін. 

«Ми погодилися, що серед головних завдань (виконання Мінська) має бути розведення сил і засобів сторін конфлікту, що дозволить повністю припинити обстріли, налагодити прямий діалог між Києвом і невизнаними республіками, законодавчо закріпити особливий статус регіонів і на цій основі провести там вибори», — додав він. 

При цьому Путін додав, що «Донбас від України ніхто не відокремлював, це робить за допомогою блокади сама українська влада». 

Підписуйтесь на наші push-повідомлення, щоб першими дізнаватися про появу нових матеріалів. Ми обіцяємо надсилати тільки дійсно важливі новини.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.