Путін вимагає, щоб Київ проводив прямі переговори з сепаратистами

logo


Путін вимагає, щоб Київ проводив прямі переговори з сепаратистамиРосійський президент Володимир Путін вимагає, аби офіційні представники української влади розпочали напряму переговорний процес з сепаратистами Донбасу, інформує replyua.net з посиланням на Deutsche Welle.

Таку заяву глава Кремля висловив під час спільної прес-конференції з німецьким канцлером Ангелою Меркель. Путін вважає, що інакше вирішити конфлікт на Донбасі неможливо. Також російський лідер вкотре нагадав про те, що він наполягає, аби окремі райони Донбасу отримали особливий статус, що буде закріплено на законодавчому рівні. Лише після цього, вважає Путін, можливе проведення місцевих виборів.

Не оминув поза увагою президент Російської Федерації і конфіскацію бойовиками українських підприємств на тимчасово непідконтрольних офіційному Києву територіях. Він вважає, що ніхто нічого ні у кого не забирав, а мова йшла виключно про «тимчасове зовнішнє управління», яке, за словами Путіна, було введено для того, щоб «люди мали засоби для існування» через те, що з підконтрольних Києву територій не може надходити сировина для робити підприємств, а також неможливе зворотнє відвантаження товарів. Щоправда факт вивезення українського вугілля та іншої сировини з окупованих районів Донбасу на територію Росії Путін не вважав за доцільне згадати.

Ошибка в тексте? Выделите ее мышкой! И нажмите: Ctrl + Enter