Путін почав плутатися у своїх заявах щодо України, — Боровий

logo


Путін почав плутатися у своїх заявах щодо України, - Боровий За словами російського опозиційного політика Костянтина Борового, президент РФ Володимир Путін плутається в своїх заявах по Україні, передає repltya.net. Боровий, спілкуючись з журналістами видання «Апостроф», зазначив, що в даний час у пропагандистській кампанії Кремля активно включають тему Одеси, причому, відповідно до трактування пропагандистів, 2 травня 2014 року на російське населення міста напали «фашисти». Офіційна пропаганда активно згадує «українських фашистів», націоналістів, Дмитра Яроша і так далі. Згідно з тією ж трактуванні пропагандистів Кремля, трагічні події в Одесі — злочин, підсумком якого стало масове знищення людей.

Даний елемент пропагандистської кампанії використовується сьогодні досить активно. Це також стосується і всіх тих, які пов’язані з Мінськом домовленостями. У Києві, так само як і в європейських країнах, поступово розуміють, що дані угоди були укладені з бандитами, а їх підписання стало помилкою як дипломатичної, так і політичної.

На думку Борового, всі заяви, в яких Володимир Путін стверджує, що у всьому винна тільки Україна — не більше ніж політична установка. При цьому сам господар Кремля намагається подати себе білим і пухнастим, людиною, яка прагне врятувати жителів України від цієї страшної і жахливої влади. По суті, тут ми бачимо в дії всі старі установки.

Ошибка в тексте? Выделите ее мышкой! И нажмите: Ctrl + Enter