Путін цинічно звинуватив українську владу у відмежуванні від окупованого Донбасу

logo


Президент Росії Володимир Путін заявив, що військовий конфлікт на Донбасі виник через військовий переворот в Україні та антиконституційну зміну влади.

Окрім того, Путін заявив, що українська влада самостійно відмежувалася від території Донбасу. Про це він сказав під часу зустрічі із Канцлером Німеччини Ангелою Меркель в рсоійському Соці 2 травнія.

За словами Путіна, на відміну від України, Росія не припинили поставки товарів на території Донбасу, в тому числі і сировини для металургійної промисловості.

Там (на Донбасі, – «24») ніхто не вводив рубля, як альтернативу валюту. Просто київська влада вилучила з обороту національну українську валюту. Цим республікам («ДНР» та «ЛНР», – «24») як ввести якусь альтернативу. Вони заявили про можливий оборот будь-якої валюти, в тому числі – і рубля. Звісно, рубль домінує, – пояснив Путін.

Російський президент також не оминув питання щодо «приватизації» підприємств на Донбасі бойовиками. Путін вважає, що ніхто підприємства не відбирає у законних власників, просто «іншого виходу немає».

Читайте також: Путін поговорив з Меркель про Донбас – озвучили свій рецепт вирішення конфлікту

«Підприємства, які розташовані на територіях республік, позбавлені можливості отримувати сировину з української території, відвантажувати товар на українську територію. Людям, які працюють на підприємствах, нічого не лишилося, як ввести тимчасове управління. там ніхто нічого не забирав», – додав він.

Також Путін заявив, що нібито українська влада відмовила європейським партнерам, які пропонували допомогти налагодити фінансові стосунки із окупованим Донбасом. Він наголосив, що за ініціативною української влади на окупованих територіях припинили свою діяльність українські банки.