Пшениця в Україні подешевшала — огляд цін на с/г продукцію за 13 серпняKurkul.comОгляд цін на с/г продукцію за 13 серпня

Ціни на основні с/г культури, оприлюднені у новині, наведені на основі даних CPT — умов доставки до воріт порту. Основні порти, що закуповують с/г культури знаходяться у Одеській та Миколаївській областях. Дані надані ресурсом Zernotorg.ua.

У порту Миколаївської області знизилася ціна пшениці 2 класу, пшениці фуражної, кукурудзи та ячменю. Соняшник та ріпак подорожчали. У доларах змінилася ціна на пшеницю 2 класу та ячмінь — вони подешевшали.

У портах Одеської області подешевшали пшениця 2 класу, пшениця фуражна та ріпак. Кукурудза, ячмінь, соняшник і соя зросли  в ціні. У доларах подорожчала соя.

Підібрати вигідні варіанти продажу зерна можливо за допомогою сервісу Підбір Угод від Zernotorg.ua. Сервіс щоденно аналізує  реальні пропозиції, обчислює вартість логістики та сортує варіанти продажу за розміром прибутку.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші фермерські новини України на нашій сторінці в Facebook, на каналі Telegram, а також підписуйтесь на Куркульський вісник.