«Проведення аудиту покаже, що ми прозорі»: Кривонос розповів, у якому стані оборонні підприємства та в скільки обійдеться аудит (Відео)

logo


Сергій Кривонос Сергій Кривонос 5 канал

25.04.2019 21:13

За словами полковника, аудит обійдеться бюджету в близько 5 млн доларів

Заступника секретаря РНБО Сергій Кривонос в ефірі програми «Інформаційний вечір» на «5 каналі» розповів, чим важливе для оборонних підприємств реформування «Укроборонпрому».

За темою

>
Кривонос розповів про строки реформування «Укроборонпрому»

«Є підприємства прибуткові, є такі, які приносять користь, а є й такі, які являються тягарем для наших платників податків», – розповів Кривонос.

Він висловив сподівання, що завтра в Раду внесуть питання реформування «Укроборонпрому» і питання, що стосується проведення на підприємствах аудиту. Кривонос зазначив, що це обговорювали і з американським послом.  

За словами заступника секретаря РНБО, аудит обійдеться бюджету в близько 5 млн доларів.

«Нам дуже важливий аудит, тому що проведення аудиту покаже, що ми прозорі, що ми готові до співпраці. Партнери розуміють, що ми маємо і в якому стані. І це дає бажання завести інвестиції в нашу країну», – пояснив полковник.

В зв’язку з цим, заступник секретаря РНБО також розповів, що Україна веде перемовини з компанією Boeing.

«Для нас це тисячі робочих місць, можливість зробити сильнішою армію, і зміцнити нашу конкурентноспроможність на світовому ринку», – зазначив Кривонос.

За його словами, партнери зможуть задіяти велику кількість авіаремонтних заводів, розміщених на території України, для обслуговування та ремонту літаків Boeing.

Повний запис програми дивіться тут:

Читайте за темою