Профільний комітет Ради оперативно зареєструє законопроект з поправками до закону про гральний бізнес

20:38 26.10.2020

Парламентський комітет з питань фінансів, податкової та митної політики створив робочу групу для розробки і подання в стислі терміни законопроекту з поправками до закону про гральний бізнес, який повинен зняти всі наявні в законі колізії.

«Створюємо робочу групу з розробки законопроекту з поправками в закон про гральний бізнес у стислі терміни», — сказав глава комітету Данило Гетманцев на позачерговому засіданні в понеділок.

За словами народного депутата Олега Марусяка, відповідний законопроект вже напрацьовано і після обговорення на робочій групі буде зареєстрований на сайті парламенту.

Комітет скликав позачергове засідання для обговорення призначень глави і двох членів Комісії з регулювання азартних ігор і лотерей, які члени комітету вважають неправомірним.

Як повідомлялося, за рішенням уряду Комісію з регулювання азартних ігор і лотерей очолить ветеран АТО Іван Рудий, адвокат і член Асоціації правників України Олена Водолажко і координатор міжнародних проектів Євген Гетьман затверджені членами комісії. Вони були призначені «за карантинною процедурою».

Однак народні депутати вважають, що Кабмін скористався законодавчою колізією, провівши добір на ці вакансії.

Президент Володимир Зеленський підписав закон про легалізацію азартних ігор 11 серпня цього року.

Закон встановлює перелік видів діяльності у сфері азартних ігор, які дозволені в Україні. Зокрема, в нього включені азартні ігри в гральних закладах казино і онлайн, букмекерська діяльність в букмекерських пунктах і через інтернет, випуск та проведення лотерей, ігри в покер через інтернет.