Продукти АВК отримали маркування «ЕКО-продукт»

logo


Дванадцять продуктів кондитерської компанії АВК успішно пройшли екологічну сертифікацію та отримали міжнародний сертифікат Центру екологічної сертифікації та маркування ВГО «Жива планета».

«Шляхом традицій» готується до органічної сертифікації продукції
Саудівська Аравія відкрила експорт для близько 80-ти українських продуктів

Про це повідомляє прес-служба компанії.

Сертифікат підтверджує поліпшені характеристики продуктів щодо їх впливу на здоров’я людини та стан навколишнього середовища.

Зокрема, сертифіковано сухі продукти екструзійної технології «Мажор», «Бам-Бук» та «KRESKO», а також асортимент шоколаду АВК (перелік найменувань продуктів у документах, що у додатку).

Сьогодні все більше споживачів у всьому світі усвідомлюють вигоду та віддають перевагу товарам та послугам, які не шкодять здоров’ю та довкіллю. Надійним орієнтиром для вибору такої продукції є екологічне маркування.

Отримання сертифікатів — це значний крок вперед для компанії, адже продукція, маркована таким знаком, має екологічні переваги перед іншою (аналогічного призначення), представленою на ринку. Це важливе досягнення для АВК, як соціально-відповідальної компанії, на шляху до реалізації своєї місії.     

Довідка:

АВК – національна кондитерська компанія – один із лідерів українського кондитерського ринку, яка входить у топ-100 світових кондитерських компаній. Сьогодні експортна географія АВК – понад 60 країн світу.