Продан заявив, що у Фірташа немає жодного бізнесу у Чернівцях

logo


Продан заявив, що у Фірташа немає жодного бізнесу у Чернівцях
Секретар Чернівецької міськради Василь Продан заявив, що відомий бізнесмен Дмитро Фірташ не має жодного бізнесу в Чернівцях, а також заперечив тезу про існування так званого «клану Фірташа» на Буковині.

Про це Продан сказав у ефірі програми «В ТЕМІ» на Facebook-сторінці «Чернівці 24», пише molbuk.ua

Зокрема, відповідаючи на запитання ведучого, чи входить Продан до клану «Фірташа-Продана», посадовець сказав:

«Це маячня абсолютна. Для клану мають бути якісь визначення: це представники у владі, це великий бізнес. Скажіть будь ласка, ви знаєте про якийсь бізнес Фірташа у Чернівцях? Тобто, щоб він переслідував тут якісь інтереси. Я такого бізнесу не знаю. Я не знаю ні гектара землі, ні заводу, ні ларьочка, ні магазину. Який може бути клан, якщо жодного бізнесу пана Фірташа тут немає?»

Разом з тим, секретар міськради заявив про існування на Буковині єдиного «клану», пов’язаного з політичною партією «Народний фронт».

«А з іншого боку — звичайно, є клан: прем’єр-міністри, міністри, начальник поліції, міністр юстиції. 80 народних депутатів. У них — губернатор, міський голова, у них багато майна: це «Добробут», «Гравітон». Це є зразковий клан. На сьогодні на Буковині це єдиний клан. Вони, не соромлячись, називають Буковину своєю вотчиною. Я не хочу жити на вотчині Бурбаків чи Яценюків», — сказав Продан.

Як відомо, Дмитро Фірташ контролює підприємство «Чернівцігаз».

Читайте найоперативніші новини «МБ» у Facebook і Telegram

Рейтинг:

(голосів: 1)

Сьогодні, 15:23

Коментарів 0 Переглядів 0