ПриватБанк виграв справу проти компанії Коломойського

logo


ПриватБанк виграв справу проти компанії Коломойського - today.ua

У середу, 12 червня, стало відомо, що ПриватБанк здобув перемогу у Верховному суді над компанією Коломойського. Велика палата Верховного суду відхилила вимоги за позовом компанії «Ерлан» про виведення майна фінустанови з-під застави Національного банку України (НБУ). Про це повідомили в прес-службі Приватбанку.

“”Ерлан”, який пов’язаний з колишніми власниками ПриватБанку, намагався довести зловмисну змову і бездіяльність НБУ та державного ПриватБанку і в судовому порядку зобов’язати державний банк погасити заборгованість перед НБУ, припинивши іпотеку і звільнивши майно, передане суспільством в забезпечення виконання зобов’язань ПриватБанком перед Нацбанком за кредитом”, – йдеться в повідомленні на сайті державного банку.

Раніше заступник голови правління фінансової установи Галина Пахачук повідомила, що за останні два місяці з державного ПриватБанку його клієнти вивели приблизно 137 мільйонів доларів і 27 мільйонів євро. Вона зазначила, що через судові рішення по ПриватБанку першими на можливі коливання валютного ринку зреагували клієнти, які тримали валюту для заощаджень, забравши свої активи.

Нагадаємо, що підтверджений аудитом борг пов’язаних з колишнім власником ПриватБанку Ігорем Коломойським осіб і компаній перед банком становить 212 мільярдів гривень.

загрузка…