Приниження пенсійною реформою. За 41 рік стажу – 20 гривень доплати

logo


До “Електронної книги скарг України” написаланаша читачка Леся, яка не розуміє реформаторського підходу щодо пенсій. Її батьку, який все життя поклав на роботу додали до мізерної пенсії 20 гривень. 

ОСЬ ЇЇ СКАРГА:

“Мій батько пропрацював 41 рік – ветеран праці, отримував пенсію 1500 грн , а доплати дали лише 20 грн., поясніть чому, як можна було людині з таким стажем добавити таку доплату, ми проживаємо в м, Умань Черкаської обл., звертались в місцеві служби і центр пенсійного фонду, всі в один голос сказали, щоб ми зверталися до міністра.

Будь ласка допоможіть, для чого тоді була прийнята ця реформа, ви задумайтесь, яке це приниження людині, яка все життя працювала і отримати такий мізер, буду вдячна, якщо ви займетесь цим питанням”, – написала вона.

Нагадємо, це вже не перша скарга наших читачів на подібні пенсійні подачки. Нещодавно ми публікували ще одну скаргу, коли деражвному службовцю взагалі забули перерахувати пенсію. І також згадували історію нашого скаржника з Тернополя, якому додали до пенсії всього 400 гривень, а його колегам, які так само пропрацювали, як він – по 2000 гривень.