При малій приватизації важливо зберегти робочі місця — Милованов

logo


Понад 400 малих і середніх підприємств по всій Україні вже передано для проведення малої приватизації.

Про це повідомив міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Тимофій Милованов у програмі «Свобода слова» на ICTV, передає кореспондент Укрінформу.

«Дві приватизації є — мала і велика. Мала — маленькі підприємства, але велика їх кількість… Аби провести малу приватизацію і передається велика кількість цих підприємств — вже було передано 416, якшо я не помиляюсь. Але цифра вже більша, тому що кожного дня потроху передаються підприємства на приватизацію», — зазначив Милованов.

Міністр пояснив, що на малі підприємства, які мають активи (будівлі, ресурси), але не працюють ефективно, будуть залучати інвесторів, підіймати виробництво. За його словами, важливо зберегти робочі місця, а в ідеалі — навіть збільшити їх кількість. 

Читайте також: Милованов спростував інформацію про зміну керівництва Нафтогазу

«Великі підприємства — це окрема історія, бо кожне є главою в історії України та для кожного треба обрати радника приватизаційного. Це буде компанія, яка працює з цим підприємством, готує його, знаходить інвесторів, розробляє стратегічний план  розвитку, вирішує певні проблеми, як це часто буває (старі борги, судові справи) — і пропонує розвиток цього підприємства»,- наголосив міністр.