Прем’єрство Тимошенко привело до економічного краху — Палій

logo


Співпраця лідерки «Батьківщини» Юлії Тимошенко під час прем’єрства з олігархом Ігорем Коломойський призвела до економічного падіння України. 

Таку думку в ефірі ток-шоу «Ехо України» висловив політолог Олександр Палій.

«Тимошенко підписала спеціальні умови для діяльності такої української компанії, як «Укрнафта», яка видобуває практично всю нафту в країні. І вона, залишивши формально в державній власності, управління її передала повністю Коломойському. І Коломойський висмоктував з України щороку 2-3 мільярди доларів. І це закінчилось лише при президенті Порошенку, при якому ця ситуація була кардинально змінена. Було завдано колосальної шкоди українській економіці. І ця ситуація була виправлена у 2016 році», — заявив Палій.

За його словами результатом олігархічної політики Тимошенко стало друге найглибше у світі падіння економіки у 2009 році.

«За даними МВФ, ніде у світі, крім однієї країни, такого глибокого падіння не було. 192-е місце зі 193-х. Це – результат цього олігархічного грабунку. І це абсолютно підтверджені дані. До чого ми привели? Роздали цю «Юліну тисячу» – скакнула гривня майже вдвічі. Це був тотальний визиск з країни. І ми прийшли в результаті з набраними боргами, які при уряді Тимошенко були збільшені на 24,6 мільярда долари, наросли. І зараз вони висять над Україною величезним, колосальним тягарем. Тому що весь цей банкет олігархічний відбувався коштом майбутніх поколінь», — підкреслив Палій.

За словами політолога, у записах розмов Тимошенко з олігархом Ігорем Коломойським є три цікаві речі.

«Перша річ – що вона допоможе, буде сприяти, щоб з нього були зняті ті проблеми, які є в Коломойського. Які в нього проблеми? В нього проблеми в Україні – що він вивіз з України понад 150 мільярдів гривень. В нього проблеми в Лондонському суді – що висить над ним 2 мільярди тягар. І в нього проблеми з американським ФБР – що він якогось американця десь там на кількасот мільйонів нагрів.В результаті фактично Тимошенко обіцяє йому за цю підтримку, яка зараз, потім віддячити таким лобізмом… Звичайно, все це почули. «Я вам допоможу», «ви будете нормально працювати» і так далі, і так далі, і «насолоджуватись життям», — зазначив Палій.Раніше у мережу злили приватну телефонну розмову, на записі чутно голоси лідерки «Батьківщини» Юлії Тимошенко та олігарха Ігоря Коломойського. Судячи з діалогу, Тимошенко вітає Коломойського із днем народження.

Як раніше заявив письменник-документаліст, мистецтвознавець, політолог Богдан Горинь, олігарх Ігор Коломойський за підтримки Кремля просуває двох кандидатів у президенти, які обіцяли повернути йому ПриватБанк – Володимира Зеленського та Юлію Тимошенко.

Також слідкуйте за «Прямим» у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.

загрузка…