Представники бізнесу закликали Раду якнайшвидше затвердити податок на виведений капітал

logo


«Українська рада бізнесу», до якої входить більше 60 українських бізнес-асоціацій з різних галузей економіки, закликала український парламент ухвалити закон про запровадження податку на виведений капітал.

Про це йдеться у заяві організації.

За словами представників українського бізнесу, ухвалення закону сприятиме спрощенню ведення бізнесу в Україні, спростить облік для українських підприємств та розширить можливості для інвестування в українську економіку.

«Представники українських бізнес асоціацій у складі «Української ради бізнесу» закликають народних депутатів врахувати позицію бізнесу та якнайшвидше прийняти за основу та вцілому законопроект №8557», — йдеться у заяві.

Там також звертаються до Мінфіну з проханням  врахувати у проекті державного бюджету-2019 відповідні фіскальні ефекти, пов’язані з ліквідацією податку на прибуток та запровадження моделі податку на виведений капітал.

Нагадаємо, що законопроект, що запроваджує податок на виведений капітал в Україні, зареєстрували на сайті парламенту 5 липня.

Напередодні, 4 липня, президент України Петро Порошенко на відкритій зустрічі представників бізнесу з українською владою, підписав подання на внесення законопроекту до парламенту.

Нагадаємо, що Міжнародний валютний фонд рекомендував не вносити на розгляд Верховної Ради законопроект про заміну податку на прибуток податком на виведений капітал.

За словами президента Петра Порошенка, зміни в оподаткуванні можуть запровадити з 2019 року і це має стимулювати інвестиції та протистояти корупції.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Що таке податок на виведений капітал?

Читайте также: