Правильне рішення. В команді Зеленського прокоментували націоналізацію Приватбанку

logo


Сьогодні, 23:48

59

Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Правильне рішення. В команді Зеленського прокоментували націоналізацію Приватбанку - фото

Кадр із відео каналу ICTV/YouTube

Олександр Данилюк

Радник кандидата в президенти Володимира Зеленського та колишній міністр фінансів Олександр Данилюк заявив, що вважає «правильним і обґрунтованим» рішення про націоналізацію Приватбанку.

«Щодо націоналізації Приватбанку. Це був дуже непростий процес. Згідно з тією інформацією, по якій уряд приймав рішення про приватизацію, й також було рішення РНБО, я вважаю, що рішення було абсолютно правильним», — заявив Данилюк.

Він також зазначив, що питання грошової компенсації колишньому акціонеру Приватбанку Ігорю Коломойському має вирішувати суд.

«Це питання до суду, але якщо виходити з позиції, яку я вже озвучив, що рішення було правильним і обґрунтованим, то про яку компенсацію може бути мова», — заявив Данилюк.

Нагадаємо, що минулого тижня Ігор Коломойський заявив, що йому не потрібен сам Приватбанк. Але потрібні гроші — $2 млрд комппенсаціі за капітал, який там знаходився під час націоналізації.

Як повідомляв НВ Бізнес, сьогодні в судах розглядаються 242 справи пов’язані з націоналізацією Приватбанку та боргами екс-власників банку перед НБУ за рефінансування.