«Повірте, буде цікаво»: Янукович подав заяву до Європейського суду з прав людини

logo


Екс-президент-втікач Віктор Янукович подав скаргу до Європейського суду з прав людини через спробу «незаконного заочного засудження» за держзраду та ненадання доступу до участі у судовому процесі.

Про це повідомив адвокат «легітимного» Віталій Сердюк, передає УНІАН.

«Янукович дійсно передав нам своє звернення до ЄСПЛ, оскільки вважає незаконним його заочне засудження за статтею «Держзрада» та заявляє про відсутність доступу до участі в процесі», –зазначив він.

Разом з тим, за словами Сердюка, заява була прийнята українською стороною захисту, переданапредставнику британської адвокатської контори Джозефу Росману і днями має бути надіслана до ЄСПЛ.

До всього, адвокат запевнив, що буде присутній на підготовчому засіданні Оболонського районного суду Києва, яке заплановано на 4 травня.

«Повірте, буде цікаво», — сказав він.

Нагадаємо, що 14 березня Військова прокуратура передала до суду обвинувальний акт стосовно Януковича. За даними ГПУ, його підозрюють у скоєнні злочинів, передбачених ч. 1 ст. 111 (державна зрада), ч. 5 ст. 27, ч. 3 ст. 110 (пособництво в умисні дії, вчинені з метою зміни меж території та державного кордону України) та ч. 5 ст. 27, ч. 2 ст. 437 (пособництво у веденні агресивної війни) КК України.