Порошенко запропонував призначити головою Нацбанку Якова Смолія

logo


Президент України вніс у парламент проект постанови щодо звільнення Валерії Гонтаревої з посади голови Національного банку і призначення на неї Якова Смолія.

Президент України Петро Порошенко пропонує українському парламенту призначити головою Національного банку Якова Смолія, який зараз виконує обов’язки його керівника. Відповідний проект постанови зареєстрований на сайті Верховної Ради у четвер, 18 січня.

Також Петро Порошенко вніс у парламент проект постанови, якою пропонує звільнити чинну голову Національного банку Валерію Гонтареву із займаної посади. Нагадаємо, Валерія Гонтарева пішла у відпустку ще в травні минулого року.

Яків Смолій працював у Національному банку ще на початку 1990-років — був заступником начальника Тернопільського обласного управління. Після цього обіймав керівні посади в банку «Аваль» і в товаристві «Престиж-груп».

З квітня 2014 року Смолій працював на посаді заступника голови Нацбанку, згодом став першим заступником. А з 11 травня 2017 року був призначений виконуючим обов’язки голови Нацбанку.

Також за темою

Ukraine PrivatBank
НБУ: Україна за рік збільшила міжнародні резерви на 21 відсоток 05.01.2018

Поточний обсяг резервів покриває три з половиною місяці імпорту, заявляють у Національному банку України.

Valeria Gontareva
10 травня — останній робочий день Гонтаревої на чолі НБУ 10.05.2017

Валерія Гонтарева йде у вимушену відпустку, поки ВРУ не прийме рішення щодо її відставки. Обов’язки глави НБУ з 11 травня виконуватиме заступник Гонтаревої Яків Смолій.

Valeria Gontareva
Голова Нацбанку України Гонтарева заявила про свою відставку з 10 травня 10.04.2017

Голова Національного банку України Валерія Гонтарева написала заяву про відставку. За її словами, це рішення не є «політичним».

Читайте также: