Порошенко поставив під сумнів ефективність мораторію на вивіз лісу

logo


Президент України Петро Порошенко заявив про необхідність проаналізувати ефективність дії мораторію на вивіз лісу-кругляка.

За словами глави держави, заборона на вивіз лісу не спровокувала різке зростання завантаження українських деревообробних підприємств, що може свідчити про тіньовий ринок.

«Значить існує тіньовий ринок, який на сьогоднішній день має бути закрито», — заявив він нараді з питань реформування лісового господарства та вдосконалення державної екологічної політики під час робочої поїздки до Івано-Франківської області.

Окрім того, Порошенко наголосив, що в Україні набрав чинності закон про запровадження кримінальної відповідальності за незаконну вирубку лісів. Він висловив сподівання, що причетні до вирубки лісів будуть покарані найближчим часом.

«Ваші парасольки закінчені. І ми для цього приймали закон. Для того, щоб ті, хто збирається на сьогоднішній день знищувати Карпати, чітко зрозуміли – ваше місце у в’язниці. І через дуже короткий термін я прошу силовиків, губернаторів підготувати мені звіт щодо ефективності застосування цього закону. Вам для цього дали повноваження», — додав президент.

Нагадаємо, що на початку 2016 рокув Україні на третину зросла незаконна вирубка лісів.

Читайте также: