Порошенко: Обговорили з Трампом зустріч у Гельсінкі та «Північний потік-2»

logo


За словами Петра Порошенка, він «повністю задоволений» зустріччю з президентом США Дональдом Трампом на полях саміту НАТО в Брюсселі.

Президент України Петро Порошенко повідомив, що під час зустрічі з президентом США Дональдом Трампом  на полях саміту НАТО у четвер, 12 липня, обговорив майбутню зустріч Трампа із президентом Російської Федерації Володимиром Путіним у Гельсінкі та будівництва газопроводу «Північний потік-2». «Ми насправді дуже ретельно обговорили і майбутню зустріч президента Трампа в Гельсінкі в понеділок, 16-го числа, ретельно обговорено питання «Північного потоку-2», — сказав Порошенко у Брюсселі українським журналістам, цитує інформагентство «Інтерфакс-Україна».

Він наголосив, що «повністю задоволений» розмовою з Трампом. «Частину тем, безумовно, з розмови з президентом Трампом не можу і не буду розкривати. Але це була абсолютно щира розмова, і я дуже задоволений, що Україні було надано пріоритет», — зазначив президент України. Порошенко також додав, що на всіх зустрічах під час саміту НАТО порушувалося питання про звільнення ув’язнених в Росії громадян України і припинення переслідувань кримських татар.

Порошенко також повідомив, що розповів Трампу про перебіг реформ в Україні.

За даними агентства «Інтерфакс-Україна» з українських дипломатичних джерел, зустріч Порошенка і Трампа тривала 20 хвилин.

Востаннє Порошенко зустрічався з Трампом у вересні 2017 року в Нью-Йорку, де двоє президентів обговорювали співпрацю між Україною і США в економічній та військовій сферах.