Порошенко: Безвіз для України це щось більше, аніж вільні подорожі

logo


Порошенко: Безвіз для України це щось більше, аніж вільні подорожі

Президент України раніше зазначив, що рішення Європарламенту — це ще не відкриті кордони з Євросоюзом. Остаточне рішення щодо лібералізації візового режиму незабаром прийме Рада ЄС.

Президент України Петро Порошенко з великим оптимізмом прокоментував  рішення Європарламенту щодо спрощення умов в’їзду до Євросоюзу для українців.

«Рішення Європарламенту — це значно ширше, ніж вільні подорожі і свобода пересування. Це — символ належності України до спільного європейського цивілізаційного простору. Це яскравий маркер того, що Україна — частина об’єднаної Європи, від Лісабона до Харкова, і ми поділяємо спільні цінності», — Президент України Петро Порошенко.

За словами Порошенка, після  рішення Європарламенту цінність і привабливість українського паспорта зросли.

За новими правилами, для короткострокових туристичних і ділових поїздок тривалістю не більше 90 днів віза українцям більше не потрібна (за умови наявності біометричного закордонного паспорта). Найближчим часом всі зміни має схвалити Рада ЄС.

Відзначимо, три чверті українців (75%) не знають, як буде працювати новий безвізовий режим з ЄС. До такого висновку прийшли фахівці Київського міжнародного інституту соціології.

Loading…

Читайте также: