Понад 230 підприємств почали працювати в Україні з 2014 року завдяки закордонним інвесторам

logo


21:17 23.01.2019

Понад 230 підприємств почали працювати в Україні з 2014 року завдяки закордонним інвесторам

Завдяки політиці виконання взятих на себе зобов’язань і курсу на реалізацію реформ, які здійснює чинна влада України, а також вірі зарубіжних інвесторів і міжнародних фінансових організацій у перспективи української економіки, що виразилося у фінансуванні інвестиційних проектів, у країні з 2014 року було побудовано і почали працювати 238 підприємств, заявляє президент України Петро Порошенко.

«Ми — єдина держава і єдина президентська команда, які виконали шість меморандумів про співпрацю разом із міжнародними фінансовими організаціями. Ніколи такого в Україні не було», — сказав П.Порошенко під час Національної інвестиційної ради в Українському домі в середу ввечері в швейцарському Давосі, де відбувається Всесвітній економічний форум.

Він наголосив, що влада країни виконує взяті на себе зобов’язання й рішуче здійснює реформи в Україні.

За словами глави держави, лише в 2018 році в Україні почали працювати побудовані з нуля 83 підприємства. «Завдяки інвестиціям ми (з 2014 року — ІФ) маємо 238 підприємств. Це було складно зробити в 2014 році, це було важко не лише мені як президенту країни, яка воює, але і було важко вам вірити в Україну та підтримувати відкриту інвестиційну позицію», — сказав П.Порошенко інвесторам, які беруть участь у раді.