Понад 100 населених пунктів можуть відключити від газу

logo


«Нафтогаз» обіцяє відключити від газу 129 міст у 16 областях, якщо регулятор не включить у тариф за газ абонплату за користування газовими мережами. Соціальна інфраструктура 129 міст України під загрозою. Без газу можуть залишитись тисячі лікарень, дитсадків та шкіл.

В Україні можуть бути відключені від газу 129 населених пунктів у 16 областях. Це станеться, якщо регулятор НКРЕКП не виконає вимогу «Нафтогазу» – не передбачить у тарифі для кінцевих споживачів плату за використання газових мереж «Нафтогазу» та його підприємств у регіонах.

«Нафтогаз» перетнув межу та почав відкрито шантажувати українців: якщо абонплата не буде включена в тариф – 129 міст залишаться без газу. 

«Топ-чиновники «Нафтогазу» із мільйонними «преміями» беруть у заручники понад 20 мільйонів українців, які мешкають у 129 містах 16 областей», — висловлюється голова виконкому Львівської обласної організації політичної партії «Наш край» Орест Матвіїшин.

Це означає, що соціальна інфраструктура цих міст може опинитися не тільки без газу, а й зупиняться енергогенеруючі потужності водопостачання та гарячої води. Тобто, тисячі лікарень, поліклінік та амбулаторій, шкіл та дитсадків будуть відрізані від комунальних послуг.

«Ми закликаємо владу негайно відреагувати та провести публічне розслідування тарифоутворення газового монополіста задля припинення шантажу. Вважаємо прямим шантажем погрозу «Нафтогазу» відключити від газу 129 міст, якщо не буде введена абонплата на газорозподільчі мережі. Також нагадуємо, що монополісти минулої зими випробували цю схему, щоб «підкорити» цілі міста: Кропивницький, Смілу, Славутич. Цього разу чиновники перейшли до більш масштабного шантажу», — заявив Орест Матвіїшин.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

НА ГОЛОВНУ