​Польські профспілки виступили проти вугілля з окупованого Донбасу

logo


Поки журналісти видання «Dziennik Gazeta Prawna» продовжують розслідування у справі постачання до Польщі вугілля з окупованого Донбасу – у понеділок була опублікована чергова стаття на цю тему, — видання «Gazeta Polska Codziennie» повідомляє, що польські шахтарські профспілки виступають проти імпорту вугілля, тим більше з росії. Особливо тривожні повідомлення про те, що через росію до Польщі потрапляє паливо з окупованої частини України – так званої Луганської народної республіки, повідомляє «Польське радіо».

Агентство розвитку промисловості підтверджує, що імпорт вугілля до Польщі зростає, найбільше палива саме з рф. Ситуація, коли польські шахти закриваються, а імпорт вугілля зростає, триває з 2008 року.

Тож, польські профспілки вимагають зупинити імпорт, бо, на їхню думку, таке паливо поганої якості. Віце-міністр енергетики під тиском Солідарності вже повідомив, що робота у цьому напрямку триває. Йдеться про напрацювання відповідних вимог до купленого за кордоном вугілля. Вугілля з імпорту здебільшого купують теплоцентралі.

Газета нагадує, що український міністр енергетики отримав обіцянку від польського міністра про те, що той сприятиме забороні імпорту вугілля з Донбасу. Ембарго дотепер був охоплений Крим, окупований Донбас вважається інтегральною частиною України, тому ембарго на нього не розповсюджується.

Фото polradio.pl

Набирающие популярность…

Проваленный блицкриг и путинские «туристы», или Скольких из СБУ нужно отдать под трибунал

Проваленный блицкриг и путинские «туристы»,… 04 марта 2014 г.

​Журналист Фурманюк констатирует, что после этого материала не собирается заканчивать жизнь самоубийством

​Журналист Фурманюк констатирует, что после… 09 марта 2017 г.

​Крым ждет новую волну репрессий

​Крым ждет новую волну репрессий 15 окт. 2017 г.