Польські імпортери шукають українських виробників горіхів та перероблених фруктів і овочів

logo


33перегляди

28 січня 2019, 20:51

Польські імпортери запрошують до співпраці  українських виробників горіхів і сухофруктів, а також постачальників консервованих, заморожених, сушених фруктів та овочів, йдеться у повідомленні на сайті Офісу з просування експорту при Мінекономрозвитку.

Детальні умови постачання горіхів і сухофруктів – тут, інших видів фруктів та овочів – тут.

«Дізнатися більше деталей, а також повідомити про зацікавленість у співпраці можна за посиланнями вище (щоб залишити заявку, натисніть на «Request more information» в формі за посиланням).

Державна установа «Офіс з просування експорту України» була створена протягом 2018 року на базі консультативно-дорадчого органу «Офіс з просування експорту» при Мінекономрозвитку і розпочала свою самостійну роботу з підтримки українського бізнесу та просування українського експорту у грудні 2018 року.

Державна установа, директором якої є Андрій Демчук, перебрала на себе функції консультативно-дорадчого органу і продовжує допомагати українському бізнесу ставати успішним на закордонних ринках.

Нагадаємо: зовнішньоторговельний обіг України продукції (АПК) за результатами 2018 року сягнув понад $24,3 млрд. Із них – $18,8 млрд припадали саме на український агроекспорт.

Також читайте

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті