Пояснили, як українцям ефективно користуватися субсидією

logo


Пояснили, як українцям ефективно користуватися субсидією З 1 січня в Україні почнуть видавати субсидію живими грішми. Фото: Дзеркало тижня

Якщо субсидію видаватимуть у грошовій формі, то кошти надходитимуть на рахунок споживача. Він зможе вільно користуватися ними.

«Наші споживачі – цивілізовані та відповідальні. Рівень розрахунку населення становить 95%. Тому давати гроші людям вкрай необхідно. Так можна відстежити, які рахунки є фіктивними, тобто які абоненти не існують і крадуть гроші через неіснуючих абонентів, а які абоненти є існуючими», – заявив голова правління НАК «Нафтогаз» Андрій Коболєв у ефірі «5 каналу».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як отримати субсидію грішми

Він додав, що система субсидій потребує перевірки.

«Якщо проведемо перевірку, то побачимо, що реальних людей менше, ніж тих, на кого нараховували субсидії останніми 2-3 роками. Процес верифікації може бути завершений переведенням «живих» коштів усім реальним споживачам», — наголосив Коболєв.

В Україні з 1 січня субсидію почнуть видавати у грошовій формі. На початку 2019-го кошти отримають ті, хто звернувся по субсидію вперше. З 1 травня — люди, які користуються пільгою роками. Зокрема, оформляють допомогу і на літо. Решті домогосподарств гроші почнуть виплачувати з 1 жовтня. Відповідну постанову Кабмін прийняв 27 грудня 2018-го.

×