Подорожчання товарів та нові контрабандні схеми — експерт про зміну правил на польському кордоні

logo


Подорожчання товарів та нові контрабандні схеми - експерт про зміну правил на польському кордоні Президент Всеукраїнської асоціації компаній з міжнародного працевлаштування Василь Воскобойник Фото: з архіву Василя Воскобойника

Нові митні правила, які ввела Польща, скоріш за все призведуть до появи нових контрабандних схем, а не до збільшення надходжень в державний бюджет. Про це Gazeta.ua розповідає президент Всеукраїнської асоціації компаній з міжнародного працевлаштування Василь Воскобойник.

«Заплатить за все врешті споживач – адже ціни на завезені з-за кордону товари зростуть. — каже Василь Воскобойник. — Скільки людей таким чином заробляли – сказати важко, але в бідній країні, якою є Україна, люди будуть завжди шукати можливості для економії грошей. З іншого боку, будуть існувати підприємці, які задовольнятимуть попит на нові іноземні товари. Але справа не тільки в тому, що закон вдарить по можливостях українців купляти дешеві товари з-за кордону, а в тому, що держава зараз немає механізму контролю за виконанням цього закону. Тобто на сьогодні це не призведе до якихось суттєвих змін».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Американка вчить англійської в кабінеті сільського голови

Експерт також розповів чи змінюються у Польщі вакансії для українців.

«В Польщі так само більшою мірою потрібні представники робочих спеціальностей, люди з досвідом у сільському господарстві та готельному бізнесі. Звичайно, що можна знайти роботу по інших спеціальностях, але для цього потрібно вивчити польську мову. А більшості українців немає часу на це, бо гроші їм потрібні вже тут і сьогодні. Тому поки що ситуація в цьому плані залишатиметься без змін», — каже Василь Воскобойник.

×