Податкові зміни: Рада піднімає акциз на алкоголь і тютюн

logo


Верховна Рада України ухвалила в першому читанні проект закону про внесення змін до Податкового кодексу щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2018 році.

За цей законопроект на пленарному засіданні парламенту проголосували 260 народних обранців, повідомляє кореспондент Укрінформу.

Метою законопроекту є забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2018 році. Ним пропонується підвищення ставок акцизного податку на тютюнові вироби.

Передбачається поступове до 2025 року підвищення специфічних ставок акцизного податку на тютюнові вироби і мінімального акцизного податкового зобов’язання зі сплати акцизного податку з тютюнових виробів, а саме у 2018 році – на прогнозний індекс споживчих цін 11,2% та додатково на 16,7% (тобто, з урахуванням попередньої індексації загалом на 29,7%), а у подальші роки – на 20% до рівня, еквівалентного 90 євро за 1000 штук (на сьогодні мінімальне податкове зобов’язання для сигарет в Україні становить 20  (596,05 грн) за 1000 штук).

Читайте також: Рада почала розглядати бюджетні питання за участю Гройсмана

Цим документом планується збільшити ставки акцизного податку на спирт етиловий та інші спиртові дистиляти, алкогольні напої, пиво.

Читайте также: