Північний потік-2: інвесторам нагадали, чим загрожує дружба з Путіним

logo12.07 09:10

Головна
Політика
Північний потік-2: інвесторам нагадали, чим загрожує дружба з Путіним

У Держдепі попередили про можливі санкції інвесторам «Північного потоку»

У Держдепі США зробили офіційну заяву про те, що компанії, які інвестують в «Північний потік-2» ризикують опинитися під санкціями. Про це повідомляють ЗМІ.

У Державному департаменті США заявили про те, що реалізація «Північного потоку-2» надасть Російській Федерації «інструмент політичного тиску «. І вона неодмінно використовує проект не тільки для тиску на Україну, але і для поділу Європи.

«Ми ясно дали зрозуміти, що фірми, які працюють в російському секторі експортних поставок енергії, що беруть участь у бізнесі, який ризикує опинитися під санкціями», — повідомляють в Держдепі.

Газопровід «Північний потік-2» може підірвати загальну енергетичну безпеку і стабільність в Європі. У Відомстві зазначили, що Москва розуміє, що цей проект розділяє Європу і використовує його в своїх інтересах.

Як повідомляв раніше портал «Знай. ua» президент Сполучених Штатів Дональд Трамп впевнений, що укладати повномасштабне угоду з Російською Федерацією, особливо що стосується палива, — це значить самостійно влізти в наручники і стати заручником Москви. Саме це зараз збирається зробити Німеччина.

Про це глава Білого дому заявив в рамках саміту на зустрічі з генеральним секретарем Північноатлантичного альянсу Йенсом Столтенбергом.

«Я думаю, це дуже сумно, коли Німеччина укладає масштабну угоду з Росією по нафті і газу. Я вважаю, що Німеччина — це заручниця Росії, тому що Німеччина отримує так багато енергії від Росії», — заявив Трамп.

Нагадаємо, що будівництво газопроводу «Північний потік-2» – суто політичний проект, який має на меті посилити залежність Євросоюзу від Росії.

За словами польського прем’єра, з введенням цього маршруту транзиту російського газу в експлуатацію Європа втратить все, чого досягла досі в плані енергетичної безпеки.

To view this video please enable JavaScript, and consider upgrading to a web browser that supports HTML5 video

Автор матеріалу: 

Кристина Бурдюгова

Теги: 

Північний потік, санкції, РФ