Підвищена зарплата вчителів: хто, скільки і коли отримає

logo


Нещодавно Уряд ухвалив рішення щодо підвищення заробітної плати вчителям. Як повідомив Володимир Гройсман, в середньому освітяни отримуватимуть на 1,5 тисяч гривень більше, ніж раніше.

Про це повідомляє “Народна Правда“.

Зарплату вчителів мають підвищити на 25 відсотків. Разом із тим, надбавка за престижність становитиме 20 відсотків для всіх вчителів. Кращі вчителі отримуватимуть надбавку на рівні 30 відсотків.

За словами Гройсмана, у 2018 році середня заробітна плата вчителя становитиме від 6500 до 8500 гривень.

Зазначимо, Верховна Рада дала старт освітній реформі, ухваливши новий “Закон про освіту”. В Україні запроваджується 12-річна середня освіта і встановлюється посадовий оклад для педагогічного працівника на рівні 4 прожиткових мінімумів.

Нагадаємо, заслужена вчителька України з Берегово Закарпатської області Віолетта Македон, яка в 2016 році перемогла у конкурсі “Вчитель року”, виїхала з країни на заробітки до Великої Британії. За словами жінки, до Великої Британії вона вирішила поїхати тому, що бачить там великі перспективи для своєї реалізації.

Додамо, у п’ятірці кращих викладачів за версією Global Teacher Prize Ukraine опинилася полтавська вчителька Тетяна Веркалець. Вчителька історії представляє село Поділ Полтавського району, і в подальшому вона може поїхати на Global Education&Skills Forum 2018 у Дубай.

Нагадаємо також, у Кривому Розі вчителька на уроці хореографії заклеїла скотчем роти школярам другого класу, які нібито не прислухалися до її зауважень.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.