Підрядники пообіцяли Путіну швидше впоратись з мостом до Криму

logo


Будівники хотіли запустити проект 9 травня, але вирішили не поєднувати з Днем Перемоги.

Аркадій Ротенберг, власник компанії «Стройгазмонтаж», що відповідає за будівництво Кримського мосту, анонсував запуск проекту вже в травні цього року.

Про це повідомляє РБК.

Вкластися в такі строки, що на півроку випереджають початковий термін, Ротеберг пообіцяв під час зустрічі з Путіним.

«Спочатку хотіли запустити 9 травня, але потім вирішили не поєднувати з Днем Перемоги», — пояснив підрядник.

Читайте також: Для будівництва Керченського моста використовують токсичний пісок із отруйним миш’яком

Своєю чергою, Путін виказав бажання, «щоб люди могли вже в літній сезон скористатися (мостом — Ред.)».

Президент Росії також нагадав, що це не перша спроба звести такий міст. «Це проект, який намагалися реалізувати за царя-батюшки, починали вже, готувалися до проектних робіт», — сказав Путін, додавши, що в минулому нічого не вийшло, а зараз вийшло.

Читайте також: Вже не Керченський. Міст до Криму з Росії отримав нову назву

Нагадаємо, що протяжність майбутнього моста — 19 км. Він будується за рахунок коштів федерального бюджету РФ. Загальна вартість проекту становить близько 228 млрд рублів (майже 4 млрд доларів). Ця сума постійно зростала від початку будівництва. На один метр моста в середньому витрачається близько 209 тисяч доларів. У міністерстві транспорту РФ заявляли, що забезпечать відкриття автомобільного руху по споруджуваному Кримському мосту до грудня 2018 року, а рух поїздів — до 2019-го. Екологи відзначають, що будівництво транспортного переходу порушить екосистему, зокрема, природний водообмін між Азовським і Чорним морями. Серед інших наслідків будівництва: політичний тиск і загроза українським портам.

Читайте также: