Підприємства «ЛДНР» в України ніхто не відбирав, там тимчасово введено зовнішнє управління — Путін

logo


В України ніхто не відбирав її підприємства на окупованих територіях Донбасу.

Про це президент РФ Володимир Путін заявив на прес-конференції за підсумками зустрічі з канцлером ФРН Ангелою Меркель, повідомляє прес-служба Кремля.

«Ніхто і нічого ні в кого не відбирав, там (на українських підприємствах — ред.) тимчасово введено зовнішнє управління», — сказав Путін.

Він підкреслив, що підприємства на Донбасі «ніхто не вилучав у законних власників».

«Але, оскільки ці підприємства, які перебувають на території невизнаних республік, позбавлені можливості — я хочу це підкреслити — отримувати сировину з української території, відвантажувати товар на українську територію, людям, які працюють на цих підприємствах, щоб не залишитися без засобів до існування, не залишилося нічого іншого, як ввести тимчасове управління», — сказав Путін.

Раніше повідомлялося, що у вівторок, 2 травня, канцлер Німеччини Ангела Меркель і президент РФ Володимир Путін провели прес-конференцію в Сочі.

В ході переговорів Меркель заявила, що не вважає за доцільне укладення нової угоди в рамках процесу мирного врегулювання ситуації в Україні і не бачить сенсу в заміні спостерігачів місії ОБСЄ спостерігачами ООН.

Канцлер Німеччини також нагадала, що зняття санкцій з Росії можливе лише після виконання РФ Мінських домовленостей.