Підприємства, які неофіційно працевлаштували боржників аліментів – будуть перевіряти (ВІДЕО)

logo


Із боржниками аліментів боротимуться новими методами.

Ризикують сплатити великі штрафи. На підприємства, які неофіційно працевлаштували боржників аліментів, очікують перевірки, йдеться в сюжеті Каналу 402.

Відповідний меморандум, що уможливлює їхнє проведення, підписали обласні управління юстиції та держпраці. Все для того, щоб виявити осіб, котрі не сплачують аліменти та водночас отримують зарплату у конвертах.

А поплатитися за це можуть їхні роботодавці.

Меморандум управління юстиції підписало також з обласним центром зайнятості. Спільно працюватимуть над тим, щоб працевлаштувати безробітних боржників аліментів. Адже так вони зможуть стабільно сплачувати кошти своїм дітям. Посадовці запевняють: вакансій не бракує. А в разі потреби готові перекваліфікувати робітників.

Тим часом, завдяки пакету законів «Чужих дітей не буває», прикарпатці продовжують сплачувати великі суми боргу своїм дітям. Щоправда, про свої обов’язки окремі горе-батьки згадали, тільки тоді, коли тимчасово позбулися водійських прав.

Підприємства, які виплачують зарплати у конвертах, ще мають можливість офіційно оформити працівників. Посадовці кажуть, така процедура займе не більше одного дня, проте установі не доведеться сплачувати величезні штрафи у разі перевірки.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні