Під Києвом побудують сміттєпереробний завод

logo


Під Києвом побудують сміттєпереробний завод Всі витрати з будівництва сміттєпереробного заводу візьме на себе американський інвестор. Фото: «vladtime.ru»

У Борисполі американський інвестор хоче побудувати сміттєпереробний завод.

Міська влада вже підписала меморандум щодо будівництва заводу з американським інвестором, пише «Delo.ua».

«Важливою умовою було те, що завод не буде додатковим тягарем для міського бюджету — всі витрати з будівництва візьме на себе інвестор, українській стороні потрібно буде лише зібрати сміття», — розповів заступник міського голови Микола Корнійчук.

Завод зможе приймати до 100 тис. тонн сміття на рік. Бориспіль буде надавати третину непотребу на переробку, а ще дві третини звозитимуть із сусідніх районів — Баришівського та Березанського, а також із Києва.

Енергія, яка вироблена від переробки сміття, буде перетворюватися на електроенергію. Також на ньому зможуть переробляти будівельне сміття. Будівництво заводу оцінюють у 20 млн доларів, а запрацювати він зможе вже до 2020 року. Після відкриття його звалище під Борисполем закриють.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Сміттєпереробному заводу бути: французька компанія визначила ділянку для будівництва

Німеччина виділяє Києву €180 тис. технічної допомоги на розробку техніко-економічного обґрунтування для рекультивації сміттєвого полігону у Підгірцях.

×

Читайте также: