Перепродати награбоване: друзі Путіна скуповують у Криму українські санаторії

logo


Три легендарних санаторія — Ай-Петрі, Дюльбер, Місхор — продали всього за 1,5 мільярда рублів. Продавати об’єкти вирішили нібито через «високий рівень зносу здравниць, який вимагає значних інвестицій».

За 4 роки окупації самопроголошена влада Криму націоналізувала понад 400 українських об’єктів загальною вартістю більше 4 мільярдів гривень.

Про це йдеться у сюжеті програми «Гроші» на 1+1. За них українська влада і бізнес судяться з РФ, але віддавати вкрадене чи борги Кремль не поспішає. Тільки перепродає награбоване. Продавати об’єкти вирішили нібито через «високий рівень зносу здравниць, який вимагає значних інвестицій». Три легендарних санаторія — Ай-Петрі, Дюльбер, Місхор — продали за 1,5 мільярда рублів. Це, приблизно, близько 620 млн гривень.

За словами експерта, об’єкти придбали з метою забудови. До торгів допустили лише дві фірми. Обидві пов’язані з російським олігархом, кращим другом Володимира Путіна — Аркадієм Ротенбергом.

Читайте також»Можна приймати фекальні ванні»: журналісти показали найбільш смердючий курорт Криму (фото)

Перша пов’язана з фірмою Ротенберга «Стройгазмонтаж», яка будувала Керченський міст. Другий фірмою нібито керує генерал-полковник Володимир Зарицький, колишній командувач ракетних військ і артилерії РФ. Однак, установчий капітал фірми 12,5 тисяч рублів.

Раніше на місці цих санаторией окупанти хотіли влаштувати гральну зону, але територія виявилася для цього занадто маленькою. Однак, звідки гроші у колишнього генерала, який все життя прослужив в армії, невідомо. Експерти стверджують, що фірма Зарицького лише «прокладка», через яку об’єктами будуть володіти інші.

За словами екс-міністра туризму Криму Олександра Лієва, найімовірніше цю територію забудують дачами.

Раніше повідомлялося, що за останні чотири роки в окупованому Криму багато залізних парканів, які нібито повинні захистити півострів від «терористів».

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter