Перелік офшорних зон доповнено ще однією державою

Кабінет Міністрів розпорядженням від 27 травня 2020 року № 582-р вніс зміни до розпорядження № 143-р «Про віднесення держав до переліку офшорних зон».

Про це повідомляє Офіс великих платників податків ДПС.

З урахуванням Закону «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення» до переліку офшорних зон Кабмін додав Панаму.

Цьому розпорядженню передувало рішення Ради з економічних та фінансових питань ЄС від 18 лютого 2020 року про включення Панами до свого списку офшорів.

Наразі список офшорних зон включає 42 країни і території.

З повним текстом нормативно-правових документів в актуальному стані зручно ознайомитися в модулі «Законодавство» ІПС ЛІГА:ЗАКОН, замовивши тестовий доступ до систем.

Якими будуть наступні рішення влади? Замовте тестовий доступ до екосистеми LIGA360, щоб стежити за прийняттям законів, що можуть вплинути на ваш бізнес.

Читайте також:

Діють важливі зміни до процедури реєстрації нерухомості

Верховний Суд просить КСУ перевірити конституційність карантинних обмежень

Хочете бути в курсі найважливіших подій? Підписуйтесь на ЮРЛІГУ у соцмережах. Обирайте, що вам зручніше — Телеграм t.me/jurliga, Фейсбук https://www.facebook.com/jurliga/ або Твіттер https://twitter.com/jurligaua.