Переговори про співпрацю України з МВФ відновляться у вересні — представник президента в Кабміні

logo


23:09
21.07.2019

Представник президента України в Кабінеті Міністрів Андрій Герус повідомив, що з вересня відновляться переговори про співпрацю України з Міжнародним валютним фондом (МВФ).

«У вересні відновляться переговори про нову співпрацю з МВФ. План України – продовжити співпрацю з МВФ. Будуть різні питання і пропозиції, щось будемо пропонувати ми зі свого боку, що ми хочемо виконати, зробити, що хочемо вписати в меморандум, щось пропонуватимуть вони. На щось ми будемо погоджуватимемося, на щось не будемо, триватиме переговорний процес», — сказав він агентству «Інтерфакс-Україна» в неділю.

Герус висловив бажання, щоб питання ціни на газ для населення було «м’якше» відображено в меморандумі з Фондом, тому що це «вже питання не просто економічне, це питання політичне». «Я думаю, що ми це побачили під час цих виборів», — вказав він.

Представник президента в Кабінеті також вважає, що з української сторони має бути ініціатива щодо антикорупційних реформ.

«Щоб ми самі це писали, щоб нас не треба було змушувати це робити, ми самі взяли на себе зобов’язання це зробити і швидко це зробили. І щоб у вересні була нова програма, і ми могли восени цього року отримати новий транш МВФ, щоб у нас була макроекономічна стабільність, і економіка могла розвиватися», — наголосив він.