Пенсію українцям виплатять по двох відомостях

logo


У зв’язку із пенсійною реформою, пенсії українців зросли. Пенсіонери вже почали отримувати доплати. Цього місяця, пенсії виплачуватимуться за двома відомостями.

Про це повідомляє “Народна Правда” із посиланням на galinfo.com.ua.

Зокрема ті, хто має отримати пенсії у проміжок часу після набуття чинності нововведень у пенсійному законодавстві, за однією відомостю отримають пенсію у звичайному обсязі, а за другою – додаткову суму за перерахунком.

Разом із тим, пенсіонери, які отримали виплати до 4 жовтня, отримають додаткові гроші у відповідності до окремої відомості до закінчення терміну періоду виплат – до 25 жовтня.

Нагадаємо, сире та неочищене насіння соняшнику містить велику кількість вітамінів та стеролів. Вчені запевняють, що споживання цього продукту сповільнює старіння та продовжує життя та молодість. Насіння, що містить фосфоліпіди, жиророзчинні вітаміни та стероли, благотворно діє на організм навіть при споживанні в невеликих кількостях.

Нагадаємо також, старіння є невід’ємною частиною життя, його не можна скасувати. Проте люди хочуть залишатися гарними та активними якомога довше. Є загальновідомі речі, які шкодять здоров’ю – неправильне харчування та малорухомий спосіб життя. Проте є й більш завуальовані вороги молодості. Американські експерти назвали десять неочікуваних причин, які призводять до передчасного старіння.

Крім того, вживання якісного шоколаду з великим вмістом какао покращує стан шкіри, та сповільнює старіння, говорять вчені з Німеччини. А пояснюється такий ефект високим рівнем антиоксидантних речовин в складі шоколаду. Автори дослідження – співробітники Інституту біохімії і молекулярної біології при Університеті Генріха Гейне в Дюссельдорфі – провели експеримент. Його учасниці впродовж 12 тижнів щоранку за сніданком пили гарячий шоколад. Правда, в першій групі учасницям давали звичайний шоколад, а в другій – більш насичений какао і з підвищеним рівнем антиоксидантів.