Педагогічний університет імені Грінченка реконструюють на 252 млн

logo


Інститут післядипломної педагогічної освіти університету Грінченка, що на просп. Тичини, 17 у Дніпровському районі Києва, реконструюють за 252 млн грн.

Про це повідомили у КП «Житлоінвестбуд-УКБ». Воно є замовником робіт.

Проектно-кошторисна документація розроблена й погоджена. Реконструкція коштує 251 756,260 тис. грн.

Загальна площа навчально-адміністративного корпусу збільшиться з 7 тис. кв м до 12,5 тис. кв м. Трьохповерхову будівлю перетворять у чотирьохповерхову. Після реконструкції працюватимуть три лекційні аудиторії на 100-120 місць кожна. Демонтують мансардний поверх і надбудову четвертого поверху. Також надбудову актового залу на 350 місць. Збудують нову сходову клітку та нову чотириповерхову частину між окремими блоками університету. Облаштують ліфтову шахту, перепланують приміщення на всіх існуючих поверхах блоків, перекладуть зовнішні мережі дощової та побутової каналізації, водопостачання та теплових мереж.

Це дозволить навчати до 1500 слухачів протягом дня.

Навчальні приміщення будуть забезпечені сучасними умовами для повноцінного навчання та підвищення кваліфікації. Організують доступ до аудиторій для маломобільних груп, облаштовано пандуси та ліфти. Нова будівля відповідатиме найвищим вимогам енергоефективності.

Gazeta.ua