Ознаки якісної новобудови у великому місті

logo


Ознаки якісної новобудови у великому місті

Впродовж останнього десятиріччя ознаменувалися появою великої кількості новоспоруджуваних об’єктів, переважно великі містах, в тому числі Києві та Львові.

Десятки забудовників зводять сотні нових об’єктів – і як в такому розмаїтті знайти щось хороше, залишається злободенним питанням для потенційних покупців. Якими ж ознаками має володіти хороша новобудова?

Для початку, забудовник повинен бути представлений компанією з певною репутацією, у нього повинні бути всі необхідні дозволи і документи на будівництво, здачу будинків в експлуатацію, підключення комунікацій.

Термін роботи компанії є не єдиним фактором, який варто перевірити, але він в той же час говорить багато про що. Наявність зданих об’єктів і приваблива цінова політика, що має на увазі знижки – вагомий плюс.

Багато новобудов у Києві і Львові будуються в деякому віддаленні від центру. Подібні спальні комплекси – відмінне рішення для тих, хто шукає спокою і відпочинку від міського шуму. Однак при покупці квартири в таких комплексах варто відразу подумати про транспорт. Бажано, щоб новобудови були або недалеко від станцій метро, ​​або близько до транспортних розв’язок, близько об’їзної дороги. Відразу варто подумати про затори.

Розвинена інфраструктура, особливо у віддалених комплексах на околиці – ще один важливий критерій вибору. Це стосується не тільки магазинів і цілодобових аптек, але лікарні, школи, дитячого садка, торгово-розважальних центрів і так далі.

Не на останньому місці стоїть територія комплексу. Якщо вона під охороною, зі своєю парковкою зоною, дитячим майданчиком, алеями для прогулянки, зеленими засадженнями – це додаткові плюси.

Плюсом віддалених від центру новобудов є їх безпосередня близькість до природи. У Києві та Львові з легкістю можна знайти комплекси, які знаходяться недалеко від лісів і озер. Близькість до природи – це не тільки гарний вигляд, але й більш чисте повітря, можливість гуляти не по міських кварталах, а по свіжій траві.

14

Вже поділились