Ощадбанк скасував комісію за комунальні платежі онлайн

logo


Клієнти Ощадбанку з 10 січня 2018 року можуть оплачувати будь-які рахунки, в тому числі за житлово-комунальні послуги, у WEB- та mobile-банкінгу «Ощад 24/7» без жодних комісій.

Про це повідомляє прес-служба банку.

«З 10 січня 2018 року клієнти Ощадбанку можуть оплачувати будь-які рахунки, в тому числі за житлово-комунальні послуги, у WEB- та mobile-банкінгу «Ощад 24/7″ без жодних комісій», — йдеться у повідомленні.

У банку зазначають, що здійснювати оплату товарів та послуг за реквізитами будь-якої компанії на рахунки, відкриті в українських банках, можливо з власного карткового або поточного рахунку, відкритого в Ощадбанку. Система передбачає створення шаблонів, а саме заповнення реквізитів лише один раз і подальше їх використання для швидкої оплати. Крім того, можна створити платіжне доручення — регулярний автоматичний платіж, наприклад, щопонеділка або кожного 20 числа.

Читайте також: Кабмін «влив» 5,75 мільярда в Ощадбанк

«Вже майже 2,4 млн клієнтів користуються одним з найкращих онлайн-банкінгів України — «Ощад 24/7″. Протягом року проведено величезну роботу: впроваджено нові сервіси, вдосконалено користування системою та підвищено захист платіжних карток. Відтак, за рік маємо приріст у 1,2 млн користувачів. Основні послуги Ощадбанку доступні онлайн», — зазначив заступник голови правління Ощадбанку Антон Тютюн.