ОТП профінансує купівлю 450 напіввагонів «Арселор Міттала»

logo


17переглядів

1 червня 2018, 11:42

«ОТП Лізинг» та Arcelor Mittal підписали лізингову угоду на поставки 450 напіввагонів українського виробництва українського заводу «Дніпровагонмаш», повідомляє прес-служба ОТП.

«ОТП Лізинг» профінасує поставку 450 напіввагонів загальною вартістю близько 600 млн грн. Строк лізингу – 5 років. Напіввагони будуть передані Arcelor Mittal до кінця липня 2018 року.

Для перевезень 5 млн тонн металопродукції ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»  і 2,5-3 млн тонн концентрату в рік компанії необхідно заповнити дисбаланс у забезпеченні вагонами

За словами начальника відділу зовнішньої логістики Андрія Мороза, «АрселорМіттал» активно розширює власний транспортний парк та закуповує нові вагони для вантажоперевезень. У зв’язку із дефіцитом напіввагонів, компанії вирішила залучити додатковий парк вагонів на умовах лізингу та довгострокових контрактів з логістичноими компаніями.

 «Для нас це велика честь і велика радість…Ми також раді, що частка активів, вироблених в Україні, в нашому портфелі почала різко зростати за рахунок роботи українських вагонобудівників. Впевнені, що це тільки початок», – зазначає Андрій Павлушин, генеральний директор ТОВ «ОТП Лізинг».

Для «ОТП Лізинг» ця угода – найбільша за всю історію фінансування вагонів.

Нагадаємо, ArcelorMittal у I кварталі отримала $1 млрд прибутку. 

Також нагадаємо, ArcelorMittal підписав з «Лемтранс» договір про довгострокове співробітництво щодо комплексного забезпечення вантажовідправника рухомим складом

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті