Ослунд: у МВФ не вірять, що Порошенко хоче для України економічного росту

logo


За словами шведського дипломата, економіста і аналітика Atlantic Council Андерса Ослунда, МВФ має сумніви в тому, що Адміністрація президента Порошенко зацікавлена у створенні умов для розвитку економіки. Замість цього у Фонді констатують прагнення до контролю економічних потоків.

Про це повідомляє “Нардная Правда” з посиланням на Realist.

Свої висновки аналітик засновує насамперед на листі МВФ щодо президентського законопроекту про створення Антикорупційного суду.

“Я думаю, що МВФ і ЄС зараз хочуть бачити серйозні реформи, незалежний Антикорупційний суд”, – зокрема сказав Ослунд.

Нагадаємо, офіційний висновок Міжнародного валютного фонду щодо президентського законопроекту про Антикорупційний суд з’явився 15 січня. Міжнародні фахівці вважають, що його нинішня редакція протирічить виконанню Україною власних зобов’язань.

Нагадаємо також, директор Національного антикорупційного бюро України (НАБУ) Артем Ситник заявив, що суддям Антикорупційного суду доведеться виносити складні рішення, для чого потрібна сміливість. Але в будь-якому випадку такий суд потрібно створити в Україні. За його словами, створення такого інституту є головним завданням, оскільки в звичайних судах справи, передані НАБУ і Спеціалізованою антикорупційною прокуратурою (САП), гальмуються.

Крім того, ще у серпні минулого року він заявляв, що для продуктивної роботи Національного антикорупційного бюро і САП необхідно вже восени на законодавчому рівні створити Антикорупційний суд, але влада свідомо обманює міжнародних партнерів в питанні створення цього органу.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.